İSPANYOLCA ÖZEL DERS

Yabancı Öğretmenden İspanyolca Özel Ders

Aşağı kısımda öz geçmişleri yer alan dilediğiniz İspanyol uyruklu yabancı öğretmenden size uygun gün ve saatlerde ev, işyeri veya eğitim merkezi ortamında genel ve iş amaçlı İspanyolca, çocuklar için İspanyolca, akıcı konuşma, DELE veya aile birleşimi sınavına hazırlık amaçlı İspanyolca özel ders alabilir ve böylelikle İspanyolca dilini doğru aksan ile en rahat yoldan öğrenebilirsiniz. 

 

Sitemizde yer alan yabancı İspanyol öğretmenler hakkında kişisel tanıtım sayfalarından detaylı bilgi edinebilir ve dilediğiniz yabancı öğretmenden görüşme talep edebilirsiniz.

 

Evde, Ofisde veya Eğitim Merkezinde Anadili İspanyolca Olan Yabancı Öğretmenden Özel İspanyolca Dersi Alarak İspanyolca Dilini En Rahat Yoldan Öğrenin !

 • Age : 32
  Nationality : İSPANYOL
  Job : Teacher
  görüşme talep et
 • Age : 34
  Nationality : İSPANYOL
  Job : Teacher
  görüşme talep et
 • APPLY AS A TEACHER
  Age :
  Nationality :
  City :
  Job :
  burada yer alın

Yabancı Öğretmenden Her Hedefe Yönelik İspanyolca Özel Ders

Tüm dünyada, özellikle Avrupa ve güney Amerika’da geniş bir coğrafyada konuşulan bir dil olan İspanyolca, her geçen gün daha fazla insanın öğrenmeye çalıştığı dillerden biridir. İspanyolca öğrenmek için, web sitemizde yayınlanmakta olan öğretmen ilanlarımızı inceleyerek, İspanyol uyruklu yabancı öğretmenden İspanyolca ders alma imkanına artık sahipsiniz.

Tüm dünyada, çok başarılı bir şekilde uygulanan birebir özel ders metodu ile yabancı öğretmenden İspanyolca özel ders alarak, kısa zamanda İspanyolca'nızı geliştirme ya da sıfırdan öğrenme şansına sahipsiniz. Yabancı ortaklı bir firmada çalışıyor ve İspanyolca ile ilgili ihtiyaç duyuyorsanız, birebir özel dersler sayesinde iyi derecede İspanyolca öğrenmek atık çok kolay. Ders veren öğretmenler, birebir özel ders sistemi konusunda sertifika sahibi uzman eğitmelerden oluşmaktadır. Tüm dünyadaki küreselleşmenin hızlı bir şekilde devam ettiği zamanımızda, İspanyolca'nın önemi gittikçe artmaya devam etmektedir. İş hayatında da ticari anlamda, bu dili konuşan ülkelerle olan ticaret hacimlerinin artması, İspanyolca bilen kişilere olan ihtiyacı arttırmaktadır. Yoğun iş hayatına sahip olan kişilerin, yabancı dil öğrenmek için zaman ayırmaları için özel çaba sarf etmelerine de gerek yok. İrtibat kurup anlaştığınız öğretmenlerle belirleyeceğiniz günde ve saatte, istediğiniz yerde evde ya da işyerinizde özel ders alabilirsiniz. İlköğretim ve lise öğrencileri için okula takviye amaçlı İspanyolca, genel ve iş amaçlı İspanyolca, akıcı konuşma, DELE ve aile birleşimi sınavına hazırlık amaçlı İspanyolca dersleri alarak, hem okul hayatında hem de iş hayatında çok iyi bir İspanyolca bilgisine erişebilirsiniz. 

Günümüzde yabancı diller arasında, popüler ve önemli bir noktaya gelen İspanyolca'yı çok kısa bir sürede öğrenmek istiyor ve etkin bir şekilde kullanmak istiyorsanız, anadili İspanyolca olan bay veya bayan yabancı öğretmen ile özel ders alarak, ileri düzeyde konuşabilirsiniz. İspanyolca öğrenmek isteyen herkes, ne zaman ve nerede ders alacağım derdinden uzaklaşarak, zaman kaybetmeden sitemizdeki öğretmenlerle irtibat sağlamalılar.

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

Ülkeler