Yabancı İngiliz Öğretmenden İngilizce Özel Ders > Taylor

Taylor
Age : 35
Nationality : İNGİLİZ
Job : Teacher

Hi, everyone!
I am Taylor, a British native teacher living and working here in Turkey to help you improve your English. When I first came to Turkey, I started teaching at a language school as a native speaker of English. 
Now, I have been working as an instructor at English Language Teaching department of a private university for 7 years. I am teaching to both high school and university students, and also to adults. I can help you with general English, business English, speaking and we can also study and build your skills for proficiency exams such as IELTS, TOEFL. It is possible to do the lessons at any place you choose or we can study at my own office. Please fill in the form below so that you can have a trial lesson. 

Herkese merhaba,
Ben Taylor. Burada Türkiye'de sizlere İngilizce öğretmek amacıyla bulmaktayım. Öncelikle bir dil okulunda eğitmen olarak görev yaptım, son 7 yıldır ve halen, özel bir üniversitenin, İngilizce öğretmenliği depatmanında öğretim görevlisiyim. Her yaş ve seviyeye, birebir İngilizce özel ders veriyorum. Genel İngilizce, iş İngilizcesi, akıcı konuşma ve bunların yanısıra IELTS, TOEFL ve diğer uzmanlık sınavlarına hazırlıkta da deneyim sahibiyim. Kendi ofis veya evinizde veya yine kendi tercih edeceğiniz farklı herhangi bir yerde derslerimizi yapabiliriz. Aşağıdaki formu doldurarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

DERS TALEP FORMU

  • Güvenlik Kodu
  • Güvenli Kodu
Ülkeler