İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Yabancı Öğretmenden İngilizce Özel Ders

Aşağı kısımda öz geçmişleri yer alan istediğiniz yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenden ev, ofis, eğitim merkezi veya herhangi bir ortamda genel ve iş amaçlı İngilizce, akıcı konuşma dersleri, çocuklar için İngilizce, TOEFL, IELTS, SAT, ACT, TOEIC, GRE, Proficiency sınavlarına hazırlık amaçlı İngilizce özel ders alabilir ve böylelikle İngilizce dilini doğru aksan ile kusursuzca öğrenebilirsiniz. 

 

Sitemizde yer alan yabancı öğretmenler hakkında kişisel tanıtım sayfalarından detaylı bilgi edinebilir ve dilediğiniz yabancı öğretmenden görüşme talep edebilirsiniz.

 

Ev, Ofis, Eğitim Merkezi Ortamında Anadili İngilizce Olan Yabancı Öğretmenden Özel İngilizce Dersi Alarak İngilizce Dilini En Etkin Metot İle Öğrenin !

Yabancı Öğretmenden Her Hedefe Yönelik İngilizce Özel Ders

Günümüzde İngilizce bilmek, iş hayatında ya da özel hayatta herkesin en önemli önceliklerinden biri olmuştur. Pek çok insan bu anlamda özel İngilizce dersleri almakta, İngilizce'lerini geliştirmektedirler. Teknolojinin sürekli olarak geliştiği dünyamızda, İngilizce her alanda ve her konuda gerekliliğini hissettirmekte ve mecburi bir hal almaktadır.

Sitemizde ilanları bulunan yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak, ihtiyaç duyduğunuz bu eksiğinizi hızlıca giderebilirsiniz. Tüm dünyada yıllardır uygulanan ve başarısı da kanıtlanmış olan birebir özel ders konusunda, uzman ve sertifika sahibi öğretmenler sayesinde çok kısa sürede İngilizce konuşma şansını yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda daha da hissedilen İngilizce gereksinimi, özellikle iş yaşantısında kariyer planlaması yapan kişiler için en önemli özelliklerden biri haline gelmiştir. Çalıştığınız alana bağlı olarak genel İngilizce, akıcı konuşma, iş İngilizcesi dersleri alabilir, hedeflediğiniz başarıları yakalamada kendinize büyük bir imkan yaratabilirsiniz. Diğer yandan, İngilizce dil konusunu daha erken dönemde çözmek düşüncesinde olan çocuklar için İngilizce, TOEFL, IELTS, SAT, ACT, TOEIC, GRE, Proficiency sınavlarına hazırlık amaçlı özel ders almanız da mümkün. Dünya üzerinde uluslar arası dil olarak kabul gören İngilizce, hemen hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle, bu dili etkili ve aktif bir şekilde kullanmak büyük önem taşımaktadır.

İngilizce eğitimi almış olabilirsiniz ancak kendinizi bu konuda yeterli görmüyorsanız, mutlaka birebir özel dersler almalısınız. Yurtdışında yaşayarak dil öğrenme şansınız yok ve kurslarda da vakit kaybetmek istemiyorsanız, anadili İngilizce olan yabancı öğretmen ile özel İngilizce dersi konusunda anlaşabilir, istediğiniz gün ve saatlerde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden siz de sitemizdeki yabancı uyruklu öğretmenlerle irtibat kurun, Amerikalı ve İngiliz uyruklu yabancı öğretmenden özel ders almaya başlayın.

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

 

Ülkeler