FRANSIZCA ÖZEL DERS

Yabancı Öğretmenden Fransızca Özel Ders

 

Aşağı kısımda öz geçmişleri yer alan istediğiniz Fransız yabancı öğretmenden ev, ofis, eğitim merkezi veya herhangi bir ortamda genel ve iş amaçlı Fransızca, Fransız ilköğretim ve lise öğrencileri için Fransızca, akıcı konuşma dersleri, DEFL, DAFL ve aile birleşimi sınavlarına hazırlık amaçlı Fransızca özel ders alabilir ve böylelikle Fransızca dilini doğru aksan ile kusursuzca öğrenebilirsiniz. 

 

Sitemizde yer alan yabancı Fransız öğretmenler hakkında kişisel tanıtım sayfalarından detaylı bilgi edinebilir ve dilediğiniz yabancı öğretmenden görüşme talep edebilirsiniz.

 

 

Ev, Ofis, Eğitim Merkezi Ortamında Anadili Fransızca Olan Yabancı Öğretmenden Özel Fransızca Dersi Alarak Fransızca Dilini En Etkin Metot İle Öğrenin !

Yabancı Öğretmenden Her Hedefe Yönelik Fransızca Özel Ders

Dünyada en çok kullanılan yabancı dillerden birisi olan Fransızca, pek çok ülkede geçerli olan dillerdendir. Avrupa Birliğinin resmi dillerinden biri olan Fransızca'yı anadili Fransızca olan bay veya bayan yabancı öğretmen ile özel Fransızca dersi alarak, çok kısa bir sürede konuşmaya başlayabilirsiniz.

Web sitemizdeki öğretmen ilanlarını inceleyerek, istediğiniz herhangi bir öğretmenle direkt irtibat kurabilirsiniz. Yoğun bir iş ortamından dolayı, özel dersler almak için kendinize zaman ayıramadığınızı düşünüyorsanız, bunu kendinize dert etmenize gerek yok. Çünkü, yabancı öğretmenden Fransızca özel ders almak artık çok kolay. Karşılıklı belirleyeceğiniz gün ve saatlerde ister evinizde, işyerinizde ya da eğitim merkezinde birebir özel ders alabilirsiniz. Tüm dünyada, uzun bir süredir uygulanan birebir özel ders yöntemi sayesinde, çok daha kısa bir sürede Fransızca'nızı ilerletebilir, rahatlıkla konuşmaya başlayabilirsiniz. Fransız uyruklu yabancı öğretmenden ders alarak, kariyerinizde eksikliğini duyduğunuz yabancı dil sorununu ortadan kaldırabilir, iş hayatınızda ileriye daha güvenle bakabilirsiniz. Ders veren tüm yabancı öğretmenler, birebir özel ders metodu konusunda uzmanlaşmış ve üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır. Fransızca dil dersi almak için, kurslarda zaman kaybetmenize gerek kalmadı. Çünkü birebir özel ders sistemiyle verilen dersler, hem daha kısa sürede sonuç vermekte, hem de çok daha uygun maliyetlerle, çok daha iyi Fransızca öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Fransızca'nız var ama yeterli görmüyorsanız genel ve iş amaçlı Fransızca, akıcı konuşma dersleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Fransız ilköğretim ve lise öğrencileri için okula takviye amaçlı Fransızca ve aile birleşimi sınavına hazırlık amaçlı dersler alma şansına da sahipsiniz. Siz de, hiç vakit kaybetmeden birebir özel ders almak için, sitemizdeki Fransız uyruklu öğretmenlerle irtibat kurun, özel ders almaya başlayın.

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

Ülkeler