ALMANCA ÖZEL DERS

Yabancı Öğretmenden Almanca Özel Ders

 

Aşağı kısımda öz geçmişleri yer alan dilediğiniz Alman uyruklu yabancı öğretmendensize uygun gün ve saatlerde ev, işyeri veya eğitim merkezi ortamında genel ve iş amaçlı Almanca, çocuklar için Almanca, akıcı konuşma, aile birleşimi sınavına hazırlık amaçlı Almanca özel ders alabilir ve böylelikle almanca dilini doğru aksan ile en rahat yoldan öğrenebilirsiniz. 

 

Sitemizde yer alan yabancı Alman öğretmenler hakkında kişisel tanıtım sayfalarından detaylı bilgi edinebilir ve dilediğiniz yabancı öğretmenden görüşme talep edebilirsiniz.

 

 

Evinizde, Ofisinizde veya Eğitim Merkezinde Anadili Almanca Olan Yabancı Öğretmenden Özel Almanca Dersi Alarak Almanca Dilini En Rahat Yoldan Öğrenin !

Yabancı Öğretmenden Her Hedefe Yönelik Almanca Özel Ders

Avrupa’da, başta Almanya olmak üzere birçok ülkede konuşulmakta ve ticaret hayatında çokça karşımıza çıkan bir yabancı dil olan Almanca, oldukça önemli olan yabancı dillerden biridir. Uzun yıllardır, ülke olarak da ticari faaliyetleri üst seviyede olan Almanya ve diğer bazı ülkelerde, yetişmiş kalifiye eleman ve Almanca bilen kişilere duyulan ihtiyaç giderek çoğalmaktadır.

Günümüz Türkiye’sinde nüfusumuzun çoğunluğu genç ve üretken bireylerden oluşmaktadır. Oysa ki, Almanya gibi gelişmiş pek çok ülkede dillerini konuşabilen ve iyi eğitim almış bireylere olan ihtiyaç yadsınamayacak kadar çoktur. İş yaşantınızda kariyer planlarınızı yaparken, yabancı öğretmenden Almanca özel ders almanız, sizi diğer pek çok kişinin uzun sürede elde edebileceği kariyere kısa sürede taşıyacaktır. Ülkemizde uygulanmaya başlanan, ayrıca dünyada başarısı ispat edilmiş olan birebir özel ders metodu sayesinde, Alman uyruklu yabancı öğretmenden ders alarak, kısa sürede Almanca konuşmaya başlayabilirsiniz. Birebir özel ders veren öğretmenler, üniversite mezunu ve konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Sitemizde ilanları yayınlanmakta olan öğretmenlerin sayfalarını ziyaret edebilir, size uygun öğretmenle özel ders almaya başlayabilirsiniz. Zaman sıkıntısı yaşıyor olsanız bile, artık bunu sorun etmenize gerek yok. Öğretmeninizle karalaştıracağınız bir günde ve saatte, evinizde, işyerinizde veya eğitim merkezinde özel ders alabilirsiniz. Öğrenciyseniz alman ilköğretim ve lise öğrencileri için okula takviye amaçlı Almanca dersleri alabilir, yetişkinlere genel ve iş amaçlı Almanca, akıcı konuşma ve aile birleşimi sınavına hazırlık amaçlı Almanca dersleri alma imkanına sahipsiniz.

Günümüzde, Almanca’yı etkin ve aktif bir şekilde kullanmak, pek çok iş alanında oldukça önemli bir konu haline geldi. Siz de, anadili Almanca olan yabancı öğretmen ile özel ders alarak, iyi bir Almanca seviyesine ulaşabilir ve konuşabilirsiniz. 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

Ülkeler